8 незамінних амінокислот Еліт-фарм

Використання

Упаковка

№ 50

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ-100.34 грн./уп.
Київ-АПТЕКА ГОРМОНАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ-149.00 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Триптофан — 25 мг, лейцин — 80 мг, лізин — 80 мг, метіонін — 25 мг, фенілаланін — 40 мг, ізолейцин — 50 мг, валін — 60 мг, треонін — 40 мг.

Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Опис та дія:

Амінокислоти є основою всіх білків, що синтезуються в організмі. Адекватне щоденне надходження білків необхідно для нормального росту, травлення, балансу рідин, формування нейротрансміттерів, загоєння ран і багатьох інших функцій організму. Кістки, шкіра, м’язи, волосся і внутрішні органи складаються з білків. Плазма, життєво важливі антитіла, гормони і ферменти виробляються за допомогою білка. Білок також необхідний для відновлення клітин.

Один з найважливіших аспектів здорового харчування — збалансоване споживання амінокислот. Існує близько 28 амінокислот, що складають основу білків. Вісім з них — триптофан, лейцин, лізин, метіонін, фенілаланін, ізолейцин, валін і треонін — називають «есенціальними», або «незамінними», тому що вони не виробляються в організмі і повинні надходити з їжею.

Різні продукти харчування містять різні набори амінокислот. Амінокислоти повинні надходити з їжею в таких кількостях і пропорціях, які відповідають потребам організму. Якщо вони надходять у недостатній кількості або відсутні зовсім, синтез білків в організмі порушується.

Амінокислоти беруть участь у регулюючих механізмах організму, тобто є біологічно активними або гормоноподібними речовинами. Амінокислоти регулюють секреторну функцію шлунку, печінки, підшлункової залози, кишківника, беруть участь у кровотворенні, володіють детоксикуючими властивостями, регулюють апетит, підвищують імунітет.

Біологічно активна добавка «8 Незамінних амінокислот» забезпечує надходження амінокислот, необхідних для синтезу білків. Якщо організм виділяє недостатньо шлункової кислоти для розщеплення білків, якщо у людини алергія на цільні білки, що утримуються в їжі, то наслідком цього є відсутність апетиту, дратівливість, погане травлення і надмірна втомлюваність. Вільні форми амінокислот, що утримуються в ДД «8 Незамінних амінокислот», допоможуть забезпечити необхідний амінокислотний баланс, щоб уникнути цих проблем.

Процес старіння послаблює здатність організму засвоювати амінокислоти з їжі. Але амінокислоти, що утримуються в препараті «8 Незамінних Амінокислот», легко засвоюються і не мають алергійних властивостей цільних білків. Препарат «8 Незамінних амінокислот» можна застосовувати не тільки людям з різними захворюваннями травної, серцево-судинної, нервової та інших систем, але і як доповнення до раціону харчування спортсменів, а також вегетаріанців.

До складу ДД «8 Незамінних амінокислот» входять амінокислоти: Лейцин, Валін та Ізолейцин. Ці три амінокислоти, що заощаджують білок, відомі як розгалужені амінокислоти. Дослідження довели, що ці амінокислоти є найбільш важливими для м’язового росту і відновлення. Вони швидше інших абсорбуються; фактично 70% їх негайно проходить через печінку і транспортується у м’язову тканину, де відбувається більша частина метаболізму. Ці амінокислоти також відповідальні за виробництво енергії. Вони корисні в період «жорсткої» дієти, зменшуючи її катаболічний вплив (розщеплення) на м’язову тканину. Організм людини не може сам синтезувати ці амінокислоти — тому необхідну кількість їх потрібно забезпечити.

Триптофан (Tryptophan) — це незамінна амінокислота, необхідна для вироблення ніацину. Він використовується для синтезу серотоніну в головному мозку — одного з найважливіших нейромедіаторів. Триптофан допомагає при безсонні, депресії і для стабілізації настрою.

Лейцин (Leucine) — незамінна амінокислота, що відноситься до вищевказаних трьох амінокислот. Діючи разом, вони захищають м’язові тканини і є джерелами енергії, а також сприяють відновленню кісток, шкіри, м’язів, тому їх прийом часто рекомендують у реабілітаційний період після травм і операцій.

Лізин (Lysine) — це незамінна амінокислота, що входить до складу практично будь-яких білків. Лізин необхідний для нормального формування кісток і росту, він сприяє засвоєнню кальцію і підтримці нормального обміну азоту у дорослих. Лізин бере участь у синтезі антитіл, гормонів, ферментів, формуванні колагену і відновленні тканин.

Метіонін (Methionine) — незамінна амінокислота, що допомагає переробці жирів, запобігаючи їхньому відкладенню в печінці та на стінках артерій. Ця амінокислота сприяє травленню, забезпечує дезінтоксикаційні процеси (насамперед знешкодження токсичних металів), зменшує м’язову слабкість, захищає від впливу радіації.

Фенілаланін (Phenylalanine) — це незамінна амінокислота. В організмі вона може перетворюватися в іншу амінокислоту — тирозин, що, в свою чергу, використовується в синтезі двох основних нейромедіаторів: допаміна і норепінефріна. Тому фенілаланін позитивно впливає на настрій, зменшує біль, поліпшує пам’ять і здатність до навчання, пригнічує апетит.

Ізолейцин (Isoleucine) — одна з незамінних амінокислот, необхідних для синтезу гемоглобіну. Ізолейцин — також одна з трьох вищезгаданих амінокислот. Ці амінокислоти дуже потрібні спортсменам, тому що вони збільшують витривалість і сприяють відновленню м’язової тканини.

Валін (Valine) — незамінна амінокислота, що діє як стимулятор. Валін є необхідним для метаболізму в м’язах, відновлення ушкоджених тканин і для підтримки нормального обміну азоту в організмі. Відноситься до розгалужених амінокислот, і це означає, що він може бути використаний м’язами як джерело енергії.

Треонін (Threonine) — це незамінна амінокислота, що сприяє підтримці нормального білкового обміну в організмі. Вона важлива для синтезу колагену і еластину, допомагає роботі печінки і бере участь в обміні жирів у комбінації з аспартановою кислотою і метіоніном. Треонін знаходиться в серцевому м’язі, центральній нервовій системі, кістковій мускулатурі і перешкоджає відкладенню жирів у печінці. Ця амінокислота стимулює імунітет, тому що сприяє виробленню антитіл.

Рекомендації щодо застосування:

  • для гарного самопочуття;
  • поліпшення роботи травної системи, сприяє кращому розщепленню і засвоєнню їжі;
  • підтримання у здоровому стані кісток, шкіри, волосся і внутрішніх органів;
  • нормалізація роботи серцево-судинної і нервової систем;
  • регуляція і відновлення клітин;
  • підвищення енергії і витривалості;
  • регулювання фізіологічних функцій організму;
  • нормалізація холестеринового обміну;
  • підсилення детоксикуючих функцій печінки;
  • захист організму від дії вільних радикалів.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та підліткам з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день за 30–40 хвилин до їжі.

Рекомендується в період тривалої хвороби, а також під час видужання після травм або хірургічних втручань.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.Виробник:

Еліт-фарм

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол