АЛЬЦИНАРА Борщагівський ХФЗ

Використання

Упаковка

таблетки банка в пачці, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-АПТЕКА БАМ-145.50 грн./уп.
Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-150.60 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-150.95 грн./уп.
Івано-Франківск-АПТЕКА БАМ-149.99 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-149.95 грн./уп.
Луцьк-АПТЕКА БАМ-148.50 грн./уп.
Львів-ПУЛЬС-148.90 грн./уп.
Одеса-АПТЕКА ГАЄВСЬКОГО-201.75 грн./уп.
Рівне-АПТЕКА БАМ-149.99 грн./уп.
Суми-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-148.90 грн./уп.
Ужгород-D.S.-178.50 грн./уп.
Хмельницький-АПТЕКА БАМ-148.50 грн./уп.
Чернівці-D.S.-179.00 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Дієтична добавка.

Назва і місцезнаходження виробника/потужностей виробництва:

Україна, ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», 03134, м. Київ, вул. Миру, 17, код 23518596, тел. (044) 205–41–23, 497–71–40, факс (044) 497–21–48, e-mail: [email protected]

Стан продукта:

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, від жовтого до зеленувато-жовтого кольору, круглої форми з двоопуклою поверхнею. На поперечному розламі видно ядро, оточене шаром оболонки. По 60 таблеток у пластмасовому контейнері або флаконі. Кожен контейнер чи флакон вкладають у картонну пачку.

Маса 1 таблетки: 0,425 г.

Склад:

1 таблетка містить:

активні інгредієнти: порошок часнику – 0,128 г, сухий екстракт артишоку — 0,100 г;

допоміжні речовини: магнію стеарат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, покриття.

Енергетична цінність (калорійність) у перерахунку на 100 г продукту: 179,8 ккал (752,3 кДж).

Поживна (харчова) цінність у перерахунку на 100 г продукту: білки – не менше 7,7 г, жири — не більше 0,6 г, вуглеводи — не більше 35,9 г.

Інформація щодо властивостей дієтичної добавки Альцинара та її компонентів:

Аліцин – активний компонент часникової олії, який має здатність підвищувати вміст ліпідів високої щільності (альфа-ліпопротеїнів) і знижувати рівень ліпідів низької щільності (бета-ліпопротеїнів), тим самим Часник сприяє зниженню рівня холестерину і завдяки цьому Часник рекомендують як засіб профілактики атеросклеротичних змін. Часник завдяки наявності у ньому сірковмісних сполук посилює природні відновлюючі процеси в організмі, які сприяють поліпшенню реологічних властивостей крові. Властивості екстракту артишоку обумовлені дією комплексу біологічно активних речовин — цинаріну в сполученні з фенокислотами, біофлавоноїдами й іншими речовинами, які чинять гепатопротекторну, жовчогінну, діуретичну дію, сприяють виведенню сечовини та токсинів, поліпшують обмінні процеси в організмі. В основі гепатопротекторної дії лежать виражені антиоксидантні, мембраностабілізуючі й жовчогінні властивості екстракту артишоку.

Альцинара – комплексна дієтична добавка, яка сприяє:

  • нормалізації обміну речовин;
  • підвищенню детоксикуючих властивостей печінки;
  • зниженню холестерину в крові;
  • поліпшенню реологічних властивостей крові;
  • підвищенню захисної функції печінки від впливу шкідливих факторів;
  • поліпшенню жовчогінної функції.

Рекомендації до застосування:

Дієтична добавка може бути рекомендована до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин при інтоксикаціях гепатотоксичними речовинами, атеросклеротичних змінах судин, хронічних запальних процесах у печінці, порушенні відходження жовчі. Дієтична добавка Альцинара допомогає скоригувати раціон та може застосовуватись як допоміжний до дієти засіб для регуляції ліпідного обміну (особливо при підвищеному рівні холестерину).

Застереження щодо споживання:

Не рекомендовано при непрохідності жовчовивідних шляхів, захворюваннях печінки, що супроводжуються важкою печінковою недостатністю, нефритах, загостренні захворювань шлунково-кишкового тракту, порушенні згортання крові або прийманні ліків, що можуть збільшувати ризик кровотечі, індивідуальній непереносимості компонентів продукту, вагітності, у періоді лактації, дітям до 18 років. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість таблеток для щоденного споживання.

Спосіб вживання:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на добу під час прийому їжі. Рекомендації щодо вживання: 1 місяць. Через 1–2 місяці курс можна повторити. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Строк придатності:

3 роки.

Продукт виготовлено згідно з ТУУ 10.8–23518596–004:2013.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.Виробник:

Борщагівський ХФЗ

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол