АЛВІН Сироп Solepharm

Використання

Упаковка

сироп 100 мл, № 1

Склад

Діагнози

Гостра респіраторна вірусна інфекція
Гострий ларингіт
Фаринголарінгіт

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-121.95 грн./уп.
Житомир-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-117.50 грн./уп.
Івано-Франківск-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-121.95 грн./уп.
Київ-КАНАБІС ФАРМ-118.80 грн./уп.
Кропивницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-120.95 грн./уп.
Львів-D.S.-141.50 грн./уп.
Тернопіль-АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ-135.00 грн./уп.
Хмельницький-D.S.-146.00 грн./уп.
Чернівці-D.S.-128.40 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

100 мл бальзаму містить:

активні інгредієнти: інулін — 3,77 г, L-лізину гідрохлорид — 2,44 г, екстракт чебрецю звичайного (Thymus vulgaris) — 1,83 г, екстракт квітів липи звичайної (Tiliaeuropaea) — 1,22 г, вітамін С — 1,22 г, екстракт прополісу — 0,31 г, екстракт бруньок сосни звичайної (Pinus sylvestris) — 0,31 г;

допоміжні речовини: сік ягідний, цукор, мед, вода очищена.

Без ГМО.

Опис та дія:

Алвін спеціально розроблений для застосування при гострих респіраторних захворюваннях та грипі.

Інулін являє собою природний полісахарид, покращує засвоюваність міді та цинку, які відіграють важливу роль у зміцненні імунітету. Інулін має пребіотичні властивості, стимулює скоротливу здатність стінки кишок, що прискорює очищення організму від шлаків, сприяє засвоєнню вітамінів і мінералів.

L-лізин – незамінна амінокислота, що необхідна для росту, відновлення тканин, синтезу антитіл, гормонів, ферментів тощо. Має противірусну дію. Нестача лізину викликає імунодефіцитні стани.

Екстракт чебрецю звичайного містить тимол, карвакрол, дубильні речовини, тритерпеноїди, які обумовлюють антисептичні, відхаркувальні, жарознижуючі, заспокійливі властивості, а також забезпечують місцеву протинабрякову дію.

Екстракт квітів липи звичайної має жарознижуючу, потогінну, антисептичну, секретолітичну, заспокійливу, гіпотензивну та м’яку в’яжучу дію завдяки вмісту ефірних олій, гірких та дубильних речовин, флавоноїдів, кумарину, сапонінів тощо.

Вітамін С (аскорбінова кислота) — природний антиоксидант, що сприяє нейтралізації токсичної дії вільних радикалів. Регулює імунологічні реакції, сприяє фагоцитозу, підвищує стійкість організму до інфекцій, гальмує вивільнення та прискорює деградацію гістаміну, пригнічує утворення простагландинів та інших медіаторів запалення та алергічних реакцій. Вітамін С посилює згортання крові, зміцнює стінки кровоносних судин, стимулює регенерацію тканин і синтез гормонів кори наднирників, активує різні ферменти організму, що приймають участь в окислювально-відновних процесах, посилює дію інших вітамінів, зменшує м’язову втому.

Екстракт прополісу має противірусну, антибактеріальну, фунгіцидну, протизапальну, в’яжучу та капілярозміцнюючу дію.

Екстракт бруньок сосни звичайної містить ефірні олії, дубильні речовини та смолу, які обумовлюють противірусну, антибактеріальну, дезінфікуючу, протизапальну, бронхолітичну дію. Сприяє пом’якшенню кашлю та покращенню виділення харкотиння, стимулюючи функції миготливого епітелію.

Показання для застосування:

Алвін рекомендований як додаткове джерело інуліну, лізину, вітаміну С, ефірних олій, тимолу, карвакролу, дубильних речовин, тритерпеноїдів, флавоноїдів та смол з метою підвищення імунітету при:

  • грипі;
  • гострих респіраторних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (риніт, ринофарингіт, фарингіт, ларингіт, ларинготрахеїт, трахеїт);
  • гострих респіраторних захворюваннях нижніх дихальних шляхів (трахеобронхіт, бронхіт, бронхопневмонія).

Протипоказання:

Вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та дітям віком від 12 років та старше по 5 мл 3 рази на добу, дітям від 6 до 12 років — по 5 мл 2 рази на добу, дітям від 3 до 6 років — по 2,5 мл 3 рази на добу. Застосовувати незалежно від прийому їжі. Перед застосуванням збовтати. Тривалість прийому становить від 1 до 2 тижнів та визначається лікарем індивідуально.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури. Після відкриття флакону зберігати за кімнатної температури і вжити протягом 2 місяців.

Строк придатності:

24 місяці від дати виробництва.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Форма випуску:

Рідина (бальзам) у флаконі (у комплекті із мірним ковпачком) 100 мл.Виробник:

Solepharm

Форма випуску:

Сироп
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол