Амінокислотний биокомплекс Еліт-фарм

Використання

Упаковка

№ 50

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ-97.72 грн./уп.
Луцьк-ВОЛИНЬФАРМ-108.80 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: таурин — 65,0 мг, L-карнозин — 65,0 мг, L-карнітин — 65,0 мг, L-аргінін -65,0 мг, L-тирозин — 65,0 мг, L-глютамін — 65,0 мг.

Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Опис та дія:

Амінокислоти є основним «будівельним матеріалом» для синтезу специфічних тканинних білків, ферментів, пептидних гормонів та інших фізіологічно активних з’єднань. Крім того, що амінокислоти утворюють білки, деякі з них виконують роль нейромедіаторів або є їх попередниками. Нейромедіатори — це хімічні речовини, що передають нервовий імпульс від однієї нервової клітини до іншої. Таким чином, деякі амінокислоти необхідні для нормальної роботи головного мозку. Амінокислоти сприяють тому, що вітаміни і мінерали адекватно виконують свої функції. Деякі амінокислоти безпосередньо забезпечують енергією м’язову тканину. Дефіцит білків в організмі може привести до порушення водного балансу, що викликає набряки. Кожний білок в організмі унікальний та існує для спеціальних цілей. Білки не є взаємозамінними. Вони синтезуються в організмі з амінокислот, які утворюються в результаті розщеплювання білків, що знаходяться в харчових продуктах. Таким чином, саме амінокислоти, а не білки, є найціннішими елементами харчування.

ДД «Амінокислотний Біокомплекс» містить шість важливих для організму людини амінокислот, таких як: таурин, L-карнозин, L-карнітин, L-аргінін, L-тирозин, L-глютамін. Кожна амінокислота має широкий спектр корисної дії на організм людини.

Таурин у високій концентрації міститься в серцевому м’язі, центральній нервовій системі, білих клітинах крові, скелетній мускулатурі. Він бере участь у синтезі багатьох інших амінокислот, а також входить до складу основного компоненту жовчі, яка необхідна для розщеплення жирів, абсорбції жиророзчинних вітамінів і для підтримки нормального рівня холестерину в крові. Тому таурин корисний при атеросклерозі, набряках, захворюваннях серця, артеріальній гіпертонії і гіпоглікемії, сприяє росту. Таурин необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію і магнію. Він запобігає виведенню калію з серцевого м’яза і тому сприяє профілактиці деяких порушень серцевого ритму. Не міститься в рослинній їжі, тому необхідний в раціоні вегетаріанців.

Друга амінокислота, яка входить до складу ДД «Амінокислотний Біокомплекс», це L-карнозин. Карнозин — унікальний антиоксидант широкого спектру дії, здатний захищати ліпіди, білки і нуклеїнові кислоти від окислювання. Він виступає в якості детоксикатору та протектору мозку, очей, серця та скелетних м’язів. Карнозин — ефективний агент, що омолоджує. Карнозин ефективно поглинає вільні радикали. Він може запобігати структурним змінам колагена в шкірі, тобто перешкоджати втраті еластичності шкіри й утворенню зморшок. Карнозин омолоджує клітини сполучної тканини і таким чином сприяє процесу загоєння ран. Карнозин має унікальні властивості перехоплювати і нейтралізувати надлишок глюкози.

L-карнітин — одне з основних джерел енергії для м’язової тканини. Основною функцією L-карнітіну є транспортування жирів на мітохондрії, де відбувається переробка жирів на енергію, необхідну для організму, а потім надання зберігаючого ефекту відносно білків (за рахунок запобігання використовуванню амінокислот на енергетичні потреби). Таким чином, карнітин збільшує переробку жиру на енергію і запобігає відкладенню жиру в організмі, перш за все, в серці, печінці, скелетній мускулатурі. Він є необхідним для підтримки оптимального фізіологічного стану та нормальної функції м’язів (вміст L-карнітину в м’язовій тканині складає 20–50 мг/кг), бере участь в процесах енергозабезпечення м’язової тканини, зокрема серцевого м’язу. Карнітин знижує вірогідність розвитку ускладнень цукрового діабету, пов’язаних з порушеннями жирового обміну, уповільнює жирове переродження печінки при хронічному алкоголізмі і ризик виникнення захворювань серця.

L-аргінін благотворно впливає на серцево-судинну систему, сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові, артеріального тиску, допомагає знизити вагу. Ця амінокислота необхідна для нормального функціонування гіпофізу. Разом з орнітином, фенілаланіном та іншими хімічними речовинами нервової системи, аргінін потрібен для синтезу і вивільнення гормону росту — гіпофізу. Потреба в аргініні особливо велика у чоловіків, насінна рідина на 80% складається з цього білкового будівельного матеріалу, і дефіцит його може привести до безплідності. Збільшує кількість вмісту сперматозоїдів у спермі. Покращує імунні реакції і загоєння ран. Сприяє метаболізму жиру, що накопичився в організмі, і підвищує м’язовий тонус.

L-тирозин знижує апетит і зменшує жирову масу, сприяє виробництву меланіну (пігменту, відповідального за колір шкіри і волосся), а також покращує функції надниркових залоз і гіпофізу. Тирозин з’єднується з атомами йоду і утворює активні гормони щитовидної залози. Тирозин сприяє підвищенню настрою. Він є попередником нейромедіаторів, які регулюють настрій. Відсутність достатньої кількості тирозину призводить до недостатності норепінефрину в мозку, що, в свою чергу, може спричинити розвиток депресивного стану. Тирозин знімає нервову перевтому, підвищує здібність до концентрації, позитивно впливає на швидкісні якості спортсмена.

L-глютамін необхідний для поліпшення розумових здібностей і жвавості розуму, він стимулює роботу мозку, підтримуючи обмін речовин, що відбувається в ньому. Глютамін підвищує рівень гамма-аміномасляної кислоти, яка необхідна для нормальної мозкової діяльності. Таким чином, L-глютамін активізує розумову діяльність, допомагає концентрувати увагу, покращує пам’ять і настрій. L-глютамін надає живильну підтримку імунній системі. Також він володіє потужною антистресовою дією. L-глютамін швидше за інші амінокислоти перетворюється на глюкозу і, таким чином, допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Нормальний рівень цукру не тільки допомагає роботі мозку, але і зменшує потребу організму в цукрі.

Рекомендації щодо застосування:

  • поліпшення роботи травної системи, сприяє кращому розщепленню і засвоєнню їжі;
  • підтримує в здоровому стані кістки, шкіру, волосся і внутрішні органи;
  • нормалізація роботи серцево-судинної і нервової систем;
  • відновлення клітин;
  • підвищення енергії і витривалості;
  • регулювання фізіологічних функцій організму;
  • нормалізація холестеринового обміну;
  • підсилення детоксикуючих функцій печінки;
  • захист організму від дії вільних радикалів.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та підліткам з 16 років як дієтичну добавку приймати по 1 капсулі 3 рази на день за 30–40 хвилин до їжі. Термін споживання узгоджується з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, не рекомендується особам, хворим на цукровий діабет.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.Виробник:

Еліт-фарм

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол