Амкесол фіто для порожнини рота Червона зірка

Використання

Упаковка

таблетки для розсмоктування, № 20

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-58.70 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-51.75 грн./уп.
Луцьк-ВОЛИНЬФАРМ-60.66 грн./уп.
Львів-D.S.-71.00 грн./уп.
Рівне-РІВНЕЛІКИ-63.80 грн./уп.
Тернопіль-D.S.-69.95 грн./уп.
Ужгород-D.S.-74.85 грн./уп.
Хмельницький-D.S.-68.80 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-58.25 грн./уп.
Чернігів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-59.95 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування косметичного засобу

Склад:

Декстроза, кислота аскорбінова, полівінілпіролідон, солодки екстракт, імбиру коріння, хлорофіло-каротиноїдний екстракт-комплекс, аеросил, магнію стеарат.

Антисептичний засіб для місцевого застосування, активний проти бактерій та мікроорганізмів у ротовій порожнині та горлі. Компоненти Амкесол Фіто полегшують кашель, сухість та подразнення горла.

Солодка гола містить активні речовини, які обумовлюють багатосторонню дію — протизапальну, відхаркувальну, антигістамінну, противиразкову. Відхаркувальна дія солодки пов’язана з вмістом гліциризину, що посилює секреторну функцію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Спазмолітична дія засобу на гладенькі м’язи дихальних шляхів  зумовлена присутністю флавонових сполук, серед яких найактивнішим є ліквіритозид; стероїдні сполуки, що містяться у солодці, близькі за своєю будовою до глюкокортикостероїдів. Їх наявність забезпечує антигістамінний, протизапальний (кортикостероїдоподібний) ефект.

Імбир лікарський має протизапальні, антиоксидантні, зігріваючі властивості. До його складу входять фенолоподібні речовини — гінгерол, цинеол, борнеол, які мають антисептичні, антимікрбні та відхаркувальні властивості.

Хлорофіло-каротиноїдний екстракт-комплекс — це екстракт з 15-ти рослин, отриманий по унікальній технології. Має специфічну противірусну, антибактеріальну, відхаркувальну та протизапальну активність, що дозволяє використовувати його в комплексному лікуванні респіраторних  захворювань. 

Призначення.

«Амкесол Фіто» використовується як допоміжний засіб для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів, що можуть супроводжуватися кашлем (ларингіт, фарингіт, ангіна, тонзиліт), та ротової порожнини (глосит, стоматит, пародонтит, гінгівіт), чинить ранозагоювальну та регенеруючу дію. Застосовується для запобігання виникнення неприємного запаху, очищення та дезодорування ротової порожнини, має антисептичні, антимікробні та протизапальні властивості.

Спосіб застосування.

3-5 таблеток  на день (тримати у роті до повного розсмоктування).

Застереження.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання.

Не рекомендується застосовувати дітям до 12 років, людям із захворюванням на цукровий діабет. У разі підвищеної чутливості до засобу, застосування слід припинити.

Умови зберігання.

У захищеному від світла місці при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності.

24 місяці.

Маса.

Маса однієї таблетки 0,8 g(г).

ТУ У 20.4-00481241-025:2014Виробник:

Червона зірка

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол