Атероклін Елемент здоров’я

Використання

Упаковка

№ 10, 60

Склад

Діагнози

Хвороба Паркінсона
Цереброваскулярна хвороба, неуточнена

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-231.95 грн./уп.
Дніпро-ЛІНДА-ФАРМ-189.00 грн./уп.
Житомир-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-186.95 грн./уп.
Запоріжжя-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-170.99 грн./уп.
Івано-Франківск-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-186.95 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-166.95 грн./уп.
Кропивницький-АПТЕКА БАМ-160.99 грн./уп.
Луцьк-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-164.95 грн./уп.
Львів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-186.95 грн./уп.
Миколаїв-ПОДОРОЖНИК-202.99 грн./уп.
Одеса-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-167.95 грн./уп.
Полтава-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-236.95 грн./уп.
Рівне-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-166.95 грн./уп.
Суми-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-233.95 грн./уп.
Тернопіль-ПОДОРОЖНИК-210.99 грн./уп.
Ужгород-D.S.-190.75 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-233.95 грн./уп.
Херсон-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-179.95 грн./уп.
Хмельницький-ПОДОРОЖНИК-214.99 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-166.95 грн./уп.
Чернігів-АПТЕКА БАМ-175.50 грн./уп.
Чернівці-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-183.95 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

АТЕРОКЛІН являє собою комплексний засіб для нормалізації функціонування серцево-судинної системи та поліпшення кровообігу, який застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження.

Вміст 1 капсули:

коренів зозулинця екстракт сухий (Orchis) — 80 мг; чистотілу трави екстракт сухий (Chelidonium) — 80 мг; насіння люцерни посівної екстракт сухий (Medicago sativa) — 70 мг; коренів бузка екстракт сухий (Syringa) — 70 мг; бромелайн у вигляді сухого порошку (Bromelain) — 50 мг; аммі зубної плодів екстракт сухий (Ámmi visnága) — 50 мг.

Зозулинця коренів екстракт сухий (Orchis) має тонізуючий і загальнозміцнюючий ефекти, полегшує загальний стан при виникненні нервового виснаження, слабкості після перенесення важкого захворювання, хронічного простатиту і статевого безсилля. Має сприятливий загальний ефект на жіночий організм, поліпшує стан шкіри та волосся. Інтегративно описані вище ефекти дозволяють назвати зозулинець рослиною, яка попереджає старіння.

Чистотілу звичайного трави екстракт сухий (Chelidonium majus) має визначну історію свого застосування при атеросклерозі, коронарній недостатності. Описано позитивний вплив настою чистотілу при постінфарктних та постінсультних станах, що виражається у відновленні кровотоку в ішемізованих ділянках та поверненню втрачених фізіологічних функцій. Особливо важливе соціальне значення має при атерогенних енцефалопатіях та лікуванні наслідків ішемічних та геморагічних інсультів.

Люцерни посівної насіння екстракт сухий (Medicágo satíva) містить багато вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин, всі амінокислоти, в тому числі лізин, триптофан, метіонін. Має виражену протипухлинну дію. Може використовуватись для профілактики онкологічних захворювань. Очищує кров, перешкоджає розвитку атеросклерозу, підвищує гостроту зору. Завдяки поліпшенню кровотоку в церебральних судинах покращує пам’ять, увагу та здатність до навчання. Має сприятливий ефект при анемії і зниженому гемоглобіні.

Бузку коренів екстракт сухий (Syringa) містить ефірні масла, аскорбінову кислоту, смоли і флавоноїди, впливає на активність багатьох ферментів в організмі. Завдяки прицільному тропному ефекті на артерії середнього калібру та артеріоли має здатність покращувати кровообіг, особливо в артеріальних судинах нижніх кінцівок та інших ішемізованних органах. Також використовується для зниження рівня цукру в крові.

Бромелайн (Bromelain) є активним ферментом, який бере участь у переробці білків. Сприяє розсмоктуванню тромбів (кров’яних згустків) і розрідженню крові. Бромелайн має антизапальну дію, підвищує функціональну активність суглобів при ревматичному їх запаленні та остеоартрозі. Активно сприяє зниженню маси тіла за рахунок розщеплення тригліцеридів в адипоцитах.

Аммі зубної плодів екстракт сухий (Ammi visnaga) являється одним із найбільш сильних рослинних міоспазмолітиків. Активні інгредієнти, які містяться в плодах аммі зубної — келін, віснагін, віснадін і келол-глюкозид — мають спазмолітичні властивості, вони знижують тонус гладкої мускулатури кишківника, сечового і жовчного міхурів, розширюють бронхи і вінцеві судини серця. Описано терапевтичну дію келіну при хронічній коронарній недостатності. Препарати, які містять в своєму складі екстракт аммі зубної не впливають на системний артеріальний тиск.

Рекомендації щодо застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації функціонування серцево-судинної системи; впливає на обмін речовин, зокрема знижує вміст в крові холестерину та атерогенних ліпопротеїнів, сприяє зміцненню стінок судин і капілярів; нормалізує мікроциркуляцію, покращує обмінні процеси в тканинах, чинить коронаро-, кардіо-, церебро-, нефро- та загальну органопротекторну, антигіпоксичну та антиоксидантну дії. Сприяє номалізації маси тіла у пацієнтів з надмірною вагою. Не впливає на системний артеріальний тиск.

Рекомендовано вживати:

По 1–2 капсули двічі на день під час прийому їжі. Тривалість прийому 30 днів. При необхідності курс можна повторити після 10-денної перерви. Перед застосуванням рекомендовано порадитись з лікарем.

Застереження при споживанні:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.

Умови зберігання та термін придатності:

Зберігати в упаковці виробника у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2°C до 25°C. Строк придатності — 2 роки з дати виготовлення.

Форма випуску:

Тверді желатинові капсули, маса нетто 400 мг.

Дата виробництва та строк придатності:

Дивись на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол