Атете Фармак

Використання

Упаковка

порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г, № 10

Склад

1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), аспартам (Е 951), рибофлавін (Е 101), ароматизатор із запахом апельсину..

Діагнози

Пневмония

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

INN:

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН

ATC:

Ацетилцистеїн

Виробник:

Фармак

Діагноз:

Пневмония
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол