Долголіт форте Еліт-фарм

Використання

Упаковка

№ 40, 80

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКА НА ТІТОВА-41.00 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-40.25 грн./уп.
Львів-D.S.-49.60 грн./уп.
Миколаїв-D.S.-51.50 грн./уп.
Одеса-АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА-43.00 грн./уп.
Ужгород-D.S.-47.25 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-47.50 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Концентрат топінамбура. 10 таблеток містять (в органічній формі): магній — 50 мг, калій — 100 мг, кремній — 2,5 мг.

Наповнювачі: крохмаль, лактоза.

Опис та дія:

ДД “Довголіт форте” — це 100% концентрат топінамбура з високим вмістом біологічно активної речовини інуліну, який являє собою складний вуглевод, що на 95% складається із фруктози.

Інулін, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, розщеплюється соляною кислотою і ферментами на окремі молекули фруктози і короткі фруктозні ланцюжки, що проникають у кровоносне русло. Частина інуліну, що залишилася нерозщепленою, швидко виводиться, зв’язавши собою велику кількість непотрібних організму речовин, такі як важкі метали, радіонукліди, кристали холестерину, жирні кислоти, різні токсичні хімічні сполуки, що потрапили в організм з їжею, чи такі, що утворилися в процесі життєдіяльності хвороботворних мікробів, які живуть у кишківнику. Крім того, інулін значно стимулює скорочувальну здатність кишкової стінки, що помітно прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі та шкідливих речовин. Антитоксичний ефект інуліну підсилюється за рахунок дії клітковини, що також міститься в топінамбурі. Короткі фруктозні ланцюжки, які всмокталися в кишківнику, і в крові продовжують виконувати антитоксичну очищувальну функцію, зв’язуючи, знешкоджуючи і полегшуючи виведення з організму шкідливих продуктів обміну речовин і хімічних сполук, що потрапили з зовнішнього середовища.

Завдяки тому, що ДД “Довголіт форте” містить у концентрованому вигляді увесь набір фізіологічно активних сполук, які знаходяться в складі бульб топінамбура, вона має багатогранний оздоровчий вплив на організм людини.

Завдяки кремнійорганічним сполукам (КОС) ДД “Довголіт форте” відіграє важливу роль в утворенні захисних колоїдів, що містять кремній. Вони захищають стінки сечових шляхів від утворення нерозчинних солей різної природи (уратів, оксалатів, фосфатів) і не допускають формування піску і каменів у нирках. ДД “Довголіт форте” може мати значення в запобіганні відкладенню солей у суглобах (попередження розвитку артритів, артрозів, подагри).

КОС ДД “Довголіт форте” виконують антитоксичну функцію при палінні, вживанні алкоголю, токсикозах вагінтості, інфекційних гепатитах і забрудненні навколишнього середовища в повсякденні та на шкідливих виробництвах. Кремній відповідає за здоровий стан волосся.

КОС ДД “Довголіт форте” відіграють важливу роль також у формуванні зубів і взагалі кісткового апарату і запобіганні рахіту. У зв’язку з тим, що вміст кремнію в організмі з віком різко зменшується, ДД “Довголіт форте” допомагає компенсувати цей дефіцит та уникнути порушень кальцієвого обміну, який призводить до остеопорозу і, як наслідок, переломів кісток і щелепно-лицьових дефектів.

ДД “Довголіт форте” містить вітаміни С і групи В, фруктозу, мінеральні солі заліза, фосфору та ін.; від 2 до 4% білку, 20% вуглеводів, серед яких до 12% полісахариду інуліну, що має протидіабетичні властивості, та близько 2% клітковини.

ДД “Довголіт форте” застосовують як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при хворобах печінки, цукровому діабеті, виразках шлунку, панкреатиті, сечокам’яній хворобі, гіпертонії, поліартриті, ожирінні, а також як легкий проносний засіб.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком після 12 років — по 3–6 таблеток на добу під час їжі. Тривалість прийому — 5 тижнів. Повторний прийом через 2 тижні.

Протипоказання:

Не рекомендується при особистій чутливості до продукту.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності:

36 місяців від дати виготовлення.Виробник:

Еліт-фарм

Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол