ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «АРТРОСАН» Флакон Екомед

Використання

Упаковка

флакон 50 мл, № 1

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-42.95 грн./уп.
Дніпро-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.50 грн./уп.
Житомир-ЖИТОМИРЛІКИ-37.90 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-41.50 грн./уп.
Івано-Франківск-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.50 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-41.99 грн./уп.
Кропивницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.95 грн./уп.
Луцьк-ВОЛИНЬФАРМ-35.60 грн./уп.
Львів-АПТЕКА БАМ-40.54 грн./уп.
Миколаїв-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-42.25 грн./уп.
Одеса-ПОЛІМЕД-40.37 грн./уп.
Полтава-АПТЕКА БАМ-40.50 грн./уп.
Рівне-РІВНЕЛІКИ-36.60 грн./уп.
Суми-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-43.25 грн./уп.
Тернопіль-ПОДОРОЖНИК-42.99 грн./уп.
Ужгород-D.S.-49.25 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-43.25 грн./уп.
Херсон-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.50 грн./уп.
Хмельницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-41.50 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-42.95 грн./уп.
Чернігів-АПТЕКА БАМ-40.54 грн./уп.
Чернівці-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.25 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти листя алое, квіток і насіння каштану, плодів шипшини, чаги, прополісу.

Фітоконцентрат Артросан — високоефективний натуральний засіб природнього походження, що використовується при всіх захворюваннях суглобів та хребта, навіть із деструктивними змінами. Більшефективний при зовнішньому застосуванні, тому використовується переважно місцево. 

Опис та дія:

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Артросан високоефективний при всіх захворюваннях суглобів та хребта, навіть з деструктивними змінами. Більш ефективний при зовнішньому застосуванні і тому використовується переважно місцево. Має протизапальну, розсмоктуючу, зігріваючу та знеболюючу дію. За умови втирання Артросана у ділянку запалених чи деформованих суглобів відбувається швидке зменшення болю, набряку, почервоніння, а відновлення хрящових тканин суглобів значно прискорюється. Яскравий ефект досягається при втиранні фітоконцентрату в область хребта, швидко зменшуються явища скутості спини та покращується гнучкість хребта, з’являється легкість у тілі.

При тривалому застосуванні поліпшується структура хрящів, суглобів і міжхребцевих дисків, про що переконливо свідчать повторні рентгенологічні обстеження.

Протизапальний та знеболюючий ефект Артросана дозволяє використовувати його при невралгічних болях. У випадку забиття м’яких тканин (без пошкодження шкіри) рекомендується розтирання цим фітоконцентратом починаючи з 2 — 3 дня після травми. Це прискорює розсмоктування синців та набряків, зменшує біль.

Людям з підвищеними навантаженнями на опорно-руховий апарат доцільно застосовувати Артросан з профілактичною метою.

Показання до застосування:  

При артритах, артрозах, остеохондрозі хребта, зокрема з радикулярним синдромом, інших запально-деструктивних процесах опорно-рухового апарату, при невралгії та забитті м’яких тканин.

Спосіб застосування і дози:  

Дорослим по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один-два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс після двотижневої перерви.

Дозування дітям: Артросан вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: Для випарення спирту з фітоконцентартів радимо накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2-3 хвилини — спирт випарується.

Зовнішнє застосування: 

Фітоконцентрат можна застосовувати для розтирань (розведення з водою 1:3) 2-5 разів на день, по 2-3 хвилини, або для щоденних компресів. Не бажано наносити на слизові оболонки та пошкоджену шкіру.

Побічні ефекти:

При використанні Артросана, під час апробацій у клініках побічних ефектів виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).Виробник:

Екомед

Форма випуску:

Флакон
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол