ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ДЖЕРЕЛО-I Таблетки Екомед

Використання

Упаковка

50 мл, № 1
таблетки, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-АПТЕКА БАМ-57.99 грн./уп.
Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-61.50 грн./уп.
Житомир-ЖИТОМИРЛІКИ-54.60 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-60.75 грн./уп.
Івано-Франківск-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-61.50 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-58.96 грн./уп.
Кропивницький-АПТЕКА БАМ-59.50 грн./уп.
Луцьк-ЕКО АПТЕКА-50.47 грн./уп.
Львів-АПТЕКА БАМ-57.50 грн./уп.
Миколаїв-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-61.95 грн./уп.
Одеса-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-60.25 грн./уп.
Полтава-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-60.25 грн./уп.
Рівне-РІВНЕЛІКИ-51.50 грн./уп.
Суми-АПТЕКА БАМ-57.50 грн./уп.
Тернопіль-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-59.75 грн./уп.
Ужгород-МЕД-СЕРВІС-63.08 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-59.75 грн./уп.
Херсон-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-61.95 грн./уп.
Хмельницький-РІВНЕЛІКИ-53.70 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-59.95 грн./уп.
Чернігів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-61.95 грн./уп.
Чернівці-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-61.95 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожнику, трави ехінацеї, звіробоя, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, оману, родіоли, солодки, чаги.

Опис та дія:

Джерело-І (Immunoxel) — функціональний продукт натурального походження, імуномодулятор. Є новою, більш ефективною модифікацією фітоконцентрату Джерело, яка вирізняється швидкою противірусною дією та відповіддю механізмів імунітету, в тому числі неспецифічного.

Джерело-І (Immunoxel) відрізняється дуже швидкою дією і відповіддю на противірусні механізми імунітету, зокрема завдяки виробленню власного інтерферону, підсилює захисні властивості слизових оболонок дихальної і травної систем, що не допускає подальший розвиток інфекційного процесу. У результаті активації неспецифічних факторів імунного захисту швидко припиняється зараження вірусами нових клітин. Крім того, Джерело-І (Immunoxel) виражено відновлює функцію гуморального і клітинного імунітету, що робить його незамінним при наявності малочутливих до лікування бактеріальних процесів (туберкульозу, мікоплазменної та хламідійної інфекції та ін.). Фітоконцентрат ефективний також для стимуляції протипухлинного і протигельмінтного захисту, завдяки чому може доповнювати відповідні схеми лікування цих патологій.

Показання до застосування:

Використовується за присутності гострих та хронічних вірусно-мікробних процесів — грипу, ГРЗ, цитомегаловіруса, герпеса різних типів, вірусних гепатитів, ВІЛ-інфікуванні, нейроінфекцій, туберкульозу, кандидоза та інших грибкових ураженнях, урогенітальних інфекцій, бронхопневмоній, гнійних процесів, кишкових інфекцій та ін.

Спосіб застосування і дози:

Один-два рази на день по 30 — 70 крапель на 50 мл води. У перші 3 — 5 днів гострої респіраторної інфекції та при інших вірусних захворюваннях можна приймати по 50 — 70 крапель 2 — 3 рази в день. При наявності гіпертонічної хвороби або присутності алергійних процесів розпочинати вживання засобу з меншої дози (15 — 20 крапель), додавати в день по 5 крапель, поступово доводячи дозу до повної.

Дозування для дітей: Джерело-I (Іmmunoxel) вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Зовнішнє застосування: за наявності ГРЗ також ефективно використовувати закапування в ніс — 1 крапля Джерела-І (Immunoxel) на 6 — 7 крапель води 3 — 6 рази на день. Розчин для зовнішнього застосування готується на один раз і не зберігається.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів при апробаціях Джерела-І (Immunoxel) у клініках різного профілю виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Протипоказання:

Вагітність і лактація, підвищена чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: 

2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°

Упаковка: 

Флакон сонцезахисного скла 50 мл з крапельним клапаном у картонній коробці 45*45*100 мм, групове пакування — 50 шт.

Додаткова інформація: 

Помутніння розчину, або поява осаду не свідчить про псування або втрату активності препарату.Виробник:

Екомед

Форма випуску:

Таблетки
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол