ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ДЖЕРЕЛО» Флакон Екомед

Використання

Упаковка

флакон 30 мл, № 1

Склад

Діагнози

Гостра респіраторна вірусна інфекція

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.25 грн./уп.
Дніпро-ПОДОРОЖНИК-35.99 грн./уп.
Житомир-ЖИТОМИРЛІКИ-33.60 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.25 грн./уп.
Івано-Франківск-ЕКО АПТЕКА-33.60 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.50 грн./уп.
Кропивницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-38.50 грн./уп.
Луцьк-ЕКО АПТЕКА-33.00 грн./уп.
Львів-АПТЕКА БАМ-36.30 грн./уп.
Миколаїв-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-38.50 грн./уп.
Одеса-АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА-37.53 грн./уп.
Полтава-АПТЕКА БАМ-35.30 грн./уп.
Рівне-РІВНЕЛІКИ-31.70 грн./уп.
Суми-ПОДОРОЖНИК-35.40 грн./уп.
Тернопіль-ЕКО АПТЕКА-31.70 грн./уп.
Ужгород-МЕД-СЕРВІС-40.20 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.98 грн./уп.
Херсон-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.50 грн./уп.
Хмельницький-РІВНЕЛІКИ-33.60 грн./уп.
Черкаси-МЕДІТ-М-36.48 грн./уп.
Чернігів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-38.95 грн./уп.
Чернівці-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.25 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника, шавлії, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячнику, материнки, полину, сухоцвіту, чебрецю, череди, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки, кореневища аїру, оману, перстачу, чаги.

Опис та дія:

Фітоконцентрат Джерело — функціональний продукт натурального походження, імуномодулятор, що має дуже виражений нормалізуючий та відновлювальний вплив на імунну систему. Забезпечує надійний ефект при лікуванні інфекційних захворювань бактеріального походження.

Джерело нормалізує кількість лімфоцитів та їх субпопуляційний склад, регуляторні механізми імунітету (співвідношення Т-хелперів та Т-супресорів), регулює їх активність та вироблення монокінів та лімфокінів, нормалізує антитілопродукуючу функцію як за видами імуноглобулінів, так і за їх молекулярним складом.

Вживаючи Джерело профілактично діти практично перестають хворіти на застудні та вірусно-інфекційні захворювання, і це незважаючи на фізіологічну незрілість системи імунного захисту.

Джерело має помірну антистресову, протипухлинну та виражені радіопротекторну, репаративну, антиоксидантну дії, активізує кровотворення, посилює працездатність та чоловічу потенцію.

Місцевий вплив Джерела посилює процеси загоєння та зменшує запалення у ділянках ран, трофічних виразок, гнійничкових висипань, а також при хронічних запальних процесах (пародонтоз, риніт, синусит, тонзиліт та ін.). Аплікації та компреси з Джерелом тривалістю 20 — 40 хвилин полегшують стан при отиті, холециститі, циститі.

Вживаючи Джерело, навіть люди з найбільш ослабленою імунною системою (хворі на СНІД та ВІЛ-інфіковані) не хворіють грипом і не піддаються застудам. Крім того, у них зникають герпетичні висипання, стафілококові нариви та прояви кандидозних (грибкових) уражень слизових оболонок, нормалізуються розміри лімфовузлів.

Показання до застосування:

Джерело забезпечує надійний ефект при лікуванні грипу, ГРЗ, гепатитів, туберкульозу, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, кандидозу, хламідіозу та інших інфекційних захворювань.

Спосіб застосування і дози:

Дорослим по 30 — 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до або після вживання їжі один-два рази на день. Курс — 3 тижні. Повторний курс — після двотижневої перерви.

Дозування для дітей: Джерело вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Зовнішнє застосування: закапування в ніс — 1 частина фітоконцентрату на 6 частин води 3 — 6 рази на день, закапування в очі — 1 частина фітоконцентрату на 10 частин води 1–3 рази на день. Для полоскання рота, горла, для аплікацій та компресів на місця запалення — 20 — 30 крапель на кожну столову ложку води. Розчин для зовнішнього застосування готується на один раз і не зберігається.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів від споживання Джерела під час апробацій у клініках різного профілю виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Протипоказання:

Вагітність і лактація, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Форма випуску:

Водно-спиртовий розчин.

Умови та термін зберігання:

2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°.

Упаковка:

Флакон сонцезахисного скла 30 мл з крапельним клапаном в картонній коробці.Виробник:

Екомед

Форма випуску:

Флакон

Діагноз:

Гостра респіраторна вірусна інфекція
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол