Гаммафертил Таблетки Gricar Chemical S.r.l.

Використання

Упаковка

таблетки, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ-1,222.85 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-1,187.95 грн./уп.
Суми-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-1,243.95 грн./уп.
Харків-СІМЕЙНА АПТЕКА-1,366.49 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

2 таблетки Гаммафертил (добова доза) містять: L-карнітин — 600 мг, L-аргінін — 500 мг, глутатіон — 80 мг, цинк — 45 мг, вітамін Е — 72 мг, коензим Q10 – 30 мг, фолієва кислота — 0,8 мг, селен — 54,8 мкг, вітамін В12 – 4 мкг.

Опис та дія:

Гаммафертил — біологічно активна добавка, яка покращує якісні і кількісні показники сперми і повністю призводить до нормалізації спермограми.

L-Карнітин синтезується самим організмом і є джерелом енергії для сперматозоїдів. L-Карнітин може поліпшити рухливість і збільшити кількість сперматозоїдів.

L-Аргінін — життєво важлива амінокислота, яку організм потребує у великих кількостях. Дослідження показали, що ця амінокислота може поліпшити рухливість і збільшити кількість сперматозоїдів. L-аргінін може конвертувати азот в оксид азоту (NO), таким чином підтримуючи хороший потік крові в чоловічих статевих органах, сприяє нормалізації ерекції.

Глутатіон і селен є сильними антиоксидантами, які зв’язують і нейтралізують вільні радикали. Обидва антиоксиданти в ряді досліджень показали свої властивості в поліпшенні мобільності сперматозоїдів.

Коензим Q10 збільшує кількість сперматозоїдів і покращує їх рухливість. Цинк, крім його антиоксидантних властивостей та участі в біохімічних процесах організму, підвищує концентрацію сперми (кількість сперматозоїдів в одному мілілітрі), покращує прогресивну рухливість сперматозоїдів і підвищує рівень чоловічого гормону тестостерону, який грає ключову роль в сперматогенезі.

Вітамін Е покращує рухливість сперматозоїдів, і збільшує можливість їх проникнення в яйцеклітини, має антиоксидантну дію.

Фолієва кислота відіграє ключову роль в процесах розподілу і розвитку клітин, а також в метаболізмі нервової тканини. Останні дослідження, проведені в Голландії, показали, що фолієва кислота збільшує кількість нормальних сперматозоїдів.

Вітамін В12 нормалізує гормональний баланс, грає важливу роль в синтезі гормонів, зокрема, тестостерону, підвищує імунітет, відновлює функціонування клітин простати.

Показання до застосування:

Препарат Гаммафертил рекомендується приймати при чоловічому безплідді, для поліпшення якості сперматозоїдів.

Спосіб застосування та дози:

Гаммафертил приймати по 2 таблетки на день під час прийому їжі. Тривалість прийому 3 місяці.

Побічні дії:

Препарат Гаммафертил добре переноситься. Повідомлень про небажані ефекти немає.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ° С в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

Таблетки.

Упаковка:

10 таблеток у блістері; 6 блістерів в картонній упаковці.Виробник:

Gricar Chemical S.r.l.

Форма випуску:

Таблетки
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол