Калмавіс Таблетки Perrery Farmaceutici SRL

Детальна інформація про Калмавіс Таблетки Perrery Farmaceutici SRL

Використання

Упаковка

таблетки 550 мг, № 30

Склад

Діагнози

Атеросклеротична хвороба серця
Атеросклеротичний (дифузний) кардіосклероз
Внутрішня медицина
Внутрішня медицина
Клімактеричний синдром
Патологічний клімакс
Тиреотоксикоз з дифузним зобом

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-241.95 грн./уп.
Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-241.40 грн./уп.
Житомир-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-230.95 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-243.95 грн./уп.
Івано-Франківск-1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА-266.23 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-232.95 грн./уп.
Кропивницький-АПТЕКА БАМ-237.99 грн./уп.
Луцьк-АПТЕКА БАМ-272.99 грн./уп.
Львів-АПТЕКА БАМ-233.99 грн./уп.
Одеса-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-243.95 грн./уп.
Рівне-АПТЕКА БАМ-237.99 грн./уп.
Суми-ПОДОРОЖНИК-221.99 грн./уп.
Тернопіль-АПТЕКА БАМ-239.99 грн./уп.
Ужгород-ПОДОРОЖНИК-284.99 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-239.95 грн./уп.
Херсон-ПОДОРОЖНИК-279.99 грн./уп.
Хмельницький-ПОДОРОЖНИК-280.99 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-242.95 грн./уп.
Чернігів-АПТЕКА БАМ-232.99 грн./уп.
Чернівці-D.S.-281.00 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Форма випуску:

Таблетки № 30 (2 блістерах по 15 таблеток)

Склад:

1 таблетка містить:

L-триптофан 100 мг

Магнію оксид (магній) 133.63 мг

Екстракт кореня Валеріани — Valeriana officinalis 25 мг

Екстракт Ромашки лікарської — Matricaria Chamomilla 25 мг

Екстракт листя Меліси лікарської — Melissa Officinalis 25 мг

Екстракт Ешшольції каліфорнійської — Eschscholtzia californica 25 мг

Екстракт цвіту Липи серцелистої — Tilia cordata 20 мг

Екстракт квіток Лаванди — Lavandula officinalis 20 мг

Екстракт Пасифлори — Passiflora incarnata 9 мг

Допоміжні речовини: кальцію фосфат, натрію кроскармелоза, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид, заліза оксид; оболонка таблетки: гідроксипропілметилцелюлоза, целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота, гліцерин, титану діоксид.

Фізіологічна дія:

Комбінований седативний засіб, що складається з комплексу лікарських рослин, амінокислоти L-триптофану і магнію, зменшує прояви тривоги, психічної напруги, допомагає заспокоїтися при стресах, перевтомі і при підвищеній дратівливості, забезпечує спокій, врівноваженість нервової системи і хороше самопочуття.

L-триптофан є незамінною амінокислотою, яка повинна надходити з їжею, багатої білками. Бере участь в синтезі нікотинової кислоти (вітаміну РР) і серотоніну, необхідних для регуляції таких реакцій нервової системи, як тривога, неспокій, агресивність, імпульсивні потяги, контроль циклів фізіологічного сну і т. п. L — триптофан є регулятором психоемоційного стану та гарного самопочуття. L-триптофан застосовують при розладах сну, почуття страху і напруги, дисфорії, передменструальному синдромі, у комплексній терапії хворих з алкогольною, опіатної та барбитуратной залежністю з метою нівелювання проявів абстинентного синдрому, лікуванні гострої інтоксикації етанолом, при маніакальної депресії і депресії, пов’язаної з менопаузою.

Магній бере участь у більшості реакцій обміну речовин, регулює передачу нервових імпульсів і скорочення м’язів, знижує збудливість нервових клітин. При стресах і підвищених навантаженнях— потреба в магнії зростає. Недолік магнію супроводжується нервозністю, дратівливістю, порушеннями сну, появою судом, шлунково-кишкових спазмів і прискореного серцебиття.

Екстракт Валеріани надає багатосторонню дію на організм: пригнічує центральну нервову систему, знижує її збудливість; посилює дію аміназину; зменшує спазми гладком’язових органів. Ефірна олія валеріани послаблює судоми, викликані алкалоїдом бруцином, близьким за фармакологічними властивостями до принюхується. Також зменшує збудження, викликане кофеїном, подовжує дію снодійних засобів, чинить гальмівний вплив на системи довгастого і середнього мозку, підвищує функціональну рухливість кіркових процесів. Валеріана регулює діяльність серця, діючи опосередковано через центральну нервову систему і безпосередньо на м’яз і провідну систему серця, покращує коронарний кровотік завдяки безпосередньому дії компонента борнеолу на судини серця. Валеріана посилює секрецію залозистого апарата шлунково-кишкового тракту і жовчовиділення.

Екстракт Лаванди врівноважує процеси в центральній нервовій системі, поліпшує настрій, заспокоює, знімає перезбудження, зменшує агресію, усуває плаксивість, істеричні реакції і безсоння, викликає стан внутрішнього спокою, є сильним антидепресантом. Лаванда виявляє властивості адаптогену, підвищуючи пристосувальні можливості організму до нових кліматичних умов, зміні часових поясів, магнітних коливань.

Олія лаванди проявляє високу бактерицидну активність відносно коків і паличковидних форм бактерій. Є ефективним імуномодулятором, нормалізує функціональну активність В-лімфоцитів, підвищує вміст IgM, знижує рівень IgE. Маючи властивості антиоксиданту, лаванда нормалізує показники перекисного окислення ліпідів, при цьому зменшується вміст дієнових коньюгантов у крові, які є вторинними продуктами перекисного окислення. Позитивно впливаючи на стан капілярів, покращує кровопостачання головного мозку і серця. Ефірна олія лаванди чинить нормалізуючу дію на гормональний статус, підвищуючи рівень кортикостерону в 2 рази, вона сприяє поліпшенню уваги і пам’яті.

Екстракт Липи: комплекс біологічно активних речовин квіток липи (ефірні масла, сапоніни, флавоноїди) володіє потогінними властивостями, що призводить до зниження температури тіла. Посилення потовиділення обумовлено розширенням поверхневих судин шкіри, деяким посиленням серцевих скорочень і підвищенням функції потових залоз. Підвищує діурез, посилює секрецію шлункового соку, посилює жовчоутворення, чинить седативну дію,протизапальну та протимікробну дію.

Екстракт Меліси є седативним засобом, що володіє анксиолитическими, антидепресивними, спазмолітичними, імуномодулюючі, противірусні, антиалергічними і антимікробними властивостями. Широкий спектр терапевтичної дії меліси лікарської обумовлений вмістом різних біологічно активних речовин: виражений седативний ефект обумовлений вмістом цитронелола, а спазмолітичні властивості обумовлені — гераниолом. Фенилпропаноиды (розмаринова, кавова, хлорогенова та інші гідроксикоричні кислоти) відповідальні за противірусні, імуномодулюючі, антигістамінні, антиоксидантні та антимікробні властивості меліси.

Екстракт Пасифлори знімає напругу і сприяє регуляції сну позитивно впливає на нервову систему, особливо в період гормональних порушень, ефективний при станах неспокою, напруги, головних болях і безсонні, при частих нападах астми, мимовільних судомах і підвищеному кров’яному тиску, викликаного нервовим станом. Пасифлору застосовують як заспокійливий засіб хворим з неврастенічними скаргами та порушеннями на тлі різних захворювань нервової системи (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, стан після церебральних судинних кризів, посттравматична енцефалопатія, постгриппозные енцефаліти і арахноїдити).

Екстракт Ешшольції містить алкалоїди: криптопин, аллокриптопин, протопин, коптизин, берберин, хелеритрин; флавоноїди і ін Застосовують при порушеннях сну, підвищеної нервової збудливості і тривожних станах. Надає заспокійливу, болезаспокійливу, анестезуючу, протизапальну, гіпотензивну, антиаритмічну дію.

Хамазулен і матрицин мають протизапальну, седативну, місцевоанестезуючих, протиалергічними властивостями, активізують функцію імунної системи.

Апігенін, апіїн і герніарин мають помірну спазмолітичну активність: розслаблюють гладку мускулатуру і знеболюють при кишкових спазмах, також герніарин виробляє потогінну дію.

Показання:

Рекомендується для профілактики і комплексного лікування таких розладів:

— підвищена нервова збудливість, дратівливість, неврівноваженість, лабільність настрою;

— стан постійного психічного напруження, втоми (т. зв. «синдром менеджера»);

— порушення сну, безсоння (легкі форми);

— астенії, неврастенії і вегетоневрозы різного походження, коли відзначаються скарги на пітливість, серцебиття, головний біль та інші психосоматичні прояви;

— схильність до спастичним станів (травного тракту, судинних спазмів, вегетоневрозам);

— безпосередньо при емоційних і фізичних травмах;

— невмотивована тривожність, страхи, невротичні реакції;

— емоційні коливання внаслідок клімактеричного синдрому.

Дози і спосіб застосування:

Дітям старше 12 років і дорослим по 1–3 таблетки на день, переважно в 2-ій половині дня, запиваючи водою. Перед використанням під час вагітності та лактації рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Особливі вказівки:

Тривалість застосування Калмависа не обмежена. При скасуванні синдром абстиненції не розвивається.

У період застосування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занятті потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Умови зберігання та термін придатності:

Зберігати в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Термін придатності зазначений на упаковці.Виробник:

Perrery Farmaceutici SRL

Форма випуску:

Таблетки
Copyright ©All rights reserved 2020