Капіляропротект Капсули Екосвіт Ойл

Детальна інформація про Капіляропротект Капсули Екосвіт Ойл

Використання

Упаковка

капсули 0.5 г, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб, що сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів і тканин. Благотворно впливає на судини головного мозку, серця, очей, володіє венотонізуючою, капіляропротекторною, протизапальною та протинабряковою дією. Застосовується як профілактичний засіб для зміцнення судин і капілярів, поліпшення мозкового кровообігу, попередження передчасного старіння, а також при атеросклерозі судин головного мозку і міокарда, у відновному періоді після перенесеного інфаркту, інсульту, при зниженні пам’яті.

«Капілляропротект» — комплекс, що сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів і тканин, але в першу чергу він діє на судини головного мозку, серця і очей. «Капілляропротект» чинить захисну дію на стінки судин з одночасним поліпшенням поглинання органами і тканинами кисню, перешкоджає утворенню тромбів, захищає судини від атеросклерозу, покращує кровопостачання головного мозку, сітківки ока і міокарда, а також покращує мікроциркуляцію. Біологічно активні компоненти комплексу мають судинорозширювальну дію, зменшують ймовірність утворення тромбів, надають антигіпоксичну дію на тканини, мають виражену протинабрякову дію, покращують мозковий кровообіг і постачання мозку киснем.

Дигідрокверцетин — потужний природний капіляропротектор і антиоксидант.

Жир печінки акули містить в собі не тільки Омега-3 ПНЖК, а також вітаміни А, Е, Д, сквален, скваламін. Сквален — проміжний продукт обміну холестерину. Споживання сквалену сприяє екскреції холестерину через шлунково-кишковий тракт, що призводить до зниження рівня загального холестерину і холестерину ліпопротеїдів низької щільності в крові. Сквален також має яскраво виражений протизапальний і антиоксидантний ефект. Він здійснює захоплення кисню і насичує їм тканини, перешкоджаючи тим самим руйнівному впливу вільних радикалів на клітини.

Вживання масляного екстракту чорниці покращує кровопостачання сітківки ока, як наслідок, прискорюється регенерація тканини сітківки, поліпшується зір в умовах сутінків, збільшується поле зору і зменшується втома очей.

Масло чорної смородини є природним джерелом вітамінів К, Е, В, В2, РР і каротину.

Серед мікроелементів — калій, натрій, кальцій, магній, фосфор і залізо. Вітамін РР (нікотинова кислота) відіграє важливу роль у синтезі гемоглобіну та утворенні еритроцитів.

Масло шипшини застосовують при залізодефіцитних та інших анеміях, а також при хронічних і гострих інфекціях, нефриті; хворим в передопераційному періоді і після операції, при травмах, хронічних і гострих пневмоніях, при судинних захворюваннях головного мозку, при захворюванні очей, що супроводжуються дрібними крововиливами.

Властивості:

  • нормалізує проникність капілярів, сприяє підвищенню опірності організму, перешкоджає утворенню тромбів, сприяє більш повному захопленню кисню тканинами;
  • зміцнює судинну стінку, відновлює її еластичність і, таким чином, захищає від розвитку крововиливів в головний мозок і сітківку ока;
  • сприяє подоланню втоми і стресу, стимулює імунну систему, покращує клітинний метаболізм і активує регенеративні процеси;
  • знижує концентрацію холестерину в крові і сприяє виведенню його з організму.

«Капіляропротект» — комплекс, що сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів і тканин, але в першу чергу він діє на судини головного мозку, серця і очей, а також застосовується при/для:

— зміцнення судин і капілярів;

— гіповітаміноз вітаміну Р;

— атеросклероз судин головного мозку і міокарда;

— поліпшення мозкового кровообігу;

— у відновлювальному періоді після перенесеного інфаркту, інсульту, крововиливи в сітківку ока;

— зниження пам’яті;

— попередження передчасного старіння.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2–3 рази на рік.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

60 капсул масою 0,5 г.

Склад:

Масло чорної смородини, масло шипшини, жир печінки акули, масляний екстракт чорниці, дигідрокверцетин.

Побічні дії і протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Зберігання:

У сухому прохолодному (5-20 градусів), захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

24 місяці.Виробник:

Екосвіт Ойл

Форма випуску:

Капсули
Copyright ©All rights reserved 2020