L-глютамін Капсули Еліт-фарм

Використання

Упаковка

капсули, № 50

Склад

Діагнози

Передчасне статеве дозрівання
Порушення оваріально-менструального циклу (ПОМЦ)

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-РЕЦЕПТІКА-7.20 грн./уп.
Дніпро-РЕЦЕПТІКА-6.50 грн./уп.
Запоріжжя-ОПТ ТОРГ-6.90 грн./уп.
Івано-Франківск-РЕЦЕПТІКА-6.20 грн./уп.
Київ-РЕЦЕПТІКА-6.50 грн./уп.
Кропивницький-РЕЦЕПТІКА-7.20 грн./уп.
Луцьк-РЕЦЕПТІКА-7.00 грн./уп.
Львів-РЕЦЕПТІКА-8.00 грн./уп.
Одеса-РЕЦЕПТІКА-8.00 грн./уп.
Суми-РЕЦЕПТІКА-7.50 грн./уп.
Тернопіль-РЕЦЕПТІКА-6.80 грн./уп.
Ужгород-РЕЦЕПТІКА-5.50 грн./уп.
Харків-РЕЦЕПТІКА-8.10 грн./уп.
Херсон-РЕЦЕПТІКА-8.10 грн./уп.
Хмельницький-РЕЦЕПТІКА-8.10 грн./уп.
Черкаси-РЕЦЕПТІКА-7.20 грн./уп.
Чернігів-ОПТ ТОРГ-5.50 грн./уп.
Чернівці-РЕЦЕПТІКА-6.90 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: L-Глютамін — 300,0 мг; вітаміни: В6 — 0,6 мг, В9 (фолієва кислота) — 0,05 мг, В12 — 0,0007 мг, наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Опис та дія:

L-Глютамін — амінокислота, яка є необхідною для поліпшення розумових здібностей, вона стимулює роботу мозку, підтримуючи обмін речовин, що відбувається в ньому. L-Глютамін підвищує рівень гамма-аміномасляної кислоти, яка необхідна для нормальної мозкової діяльності. У мозку глютамін перетворюється в глютамінову кислоту, важливу для функцій мозку, і навпаки. Таким чином, L-Глютамін допомагає активізувати розумову діяльність, концентрувати увагу, думати більш ясно, покращити пам’ять і настрій.

L-Глютамін в поєднанні з вітамінами В6, В9 та В12 набуває універсальних властивостей, оскільки він підтримує більше функцій мозку, ніж будь-які інші амінокислоти.

L-Глютамін надає живильну підтримку імунній системі. Також він володіє потужною антистресовою дією. L-Глютамін швидше за інші амінокислоти перетворюється на глюкозу і, таким чином, допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Нормальний рівень цукру не тільки допомагає роботі мозку, але і зменшує потребу організму в цукрі.

L-Глютамін стимулює синтез білку в м’язах — процес, необхідний організму, особливо з віком, коли м’язові тканини втрачають пружність. L-Глютамін називають напівнезамінною амінокислотою. Це означає, що за нормальних умов організм сам виробляє достатньо L-Глютаміну. Проте, напружене силове тренування — особлива ситуація. У цій ситуації підвищується потреба в L-Глютаміні. Результатом дефіциту L-Глютаміну може стати ослаблення захисних сил організму і поява симптомів перетренування. Оскільки L-Глютамін на 60 відсотків відкладається в м’язових тканинах, зниження його кількості веде до втрати води в мускулатурі. Тому при великих фізичних навантаженнях рекомендований прийом L-Глютаміну. Особливо добре зарекомендував себе прийом L-Глютаміну під час фази інтенсивних тренувань цілеспрямовано для доповнення харчування.

L-Глютамін підтримує захисні сили організму, запобігає появі симптомів перетренування, стабілізує енергетичний обмін речовин, накопичує воду в м’язовій тканині.

Прийом L-Глютаміну у вигляді дієтичної добавки корисний при інтенсивному розумовому і фізичному навантаженні, при захворюваннях сполучної тканини, аутоіммунних захворюваннях, при тривалому постільному режимі, а також в немолодому віці.

Рекомендації щодо застосування:

  • покращує функції мозку, розумову діяльність;
  • сприяє синтезу білків в організмі, підтримці м’язової маси;
  • нормалізує роботу травної системи;
  • зміцнює імунну систему;
  • володіє детоксикуючими властивостями;
  • має антистресову дію.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1 місяць. Курс можна повторювати 3–4 рази на рік.

Протипоказання:

Особлива чутливість до компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.Виробник:

Еліт-фарм

Форма випуску:

Капсули
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол