ЛАЦИДОКАП Флакон ТОВ “Ворвартс Фарма”

Використання

Упаковка

флакон 10 мл зі стиком та піпеткою, № 1

Склад

Діагнози

Аскаридоз з кишковими ускладненнями
Атопічний дерматит неуточнений
Вроджена недостатність лактази

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 стік містить: 1,4 г суміші (Lactobacillus rhamnosus R0011 — 950 мг, Lactobacillus helveticus R0052 — 50 мг, мальтодекстрин — 400 мг);

1 скляна пляшка містить: рослинну олію (тригліцеридна олія) — 10 мл.

1 мл готової суспензії містить: 2 мільярди ліофілізованих лактобактерій.

Не містить лактозу, білків молока, глютена. Без ГМО.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Характеристика продукта

ЛАЦИДОКАП — пробіотик, який містить живі ліофілізовані молочнокислі бактерії  Lactobacillus rhamnosus R0011 и Lactobacillus acidophilus R0052, які сприяють нормалізації та відновленню кишкової мікрофлори, підсиленню захисту від патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів за рахунок нормалізації барˈєрної функції кишечника і підвищенню місцевого імунітету.

Lactobacillus rhamnosus R0011 и Lactobacillus acidophilus R0052  стійкі до кислого середовища  шлунку та до жовчних солей.

Рекомендації щодо споживання.

ЛАЦИДОКАП  рекомендовано включати у харчові раціони новонароджених, немовлят, дітей старшого віку та дорослих для відновлення і нормалізації мікрофлори кишечника при :

— дисбіозах,

— під час та після прийому антибіотиків;

— малюкових кишкових коліках;

— нестерпності до лактози;

— атопічному дерматиті.

Рекомендації щодо застосування та дозування.

Для отримання суспензії  вміст стіку висипати  у пляшечку з олією та ретельно збовтати до утворення однорідної суспензії. Новородженим, немовлятам та дітям старшого віку приймати по 0,5 — 1 мл готової суспензії 1 раз на день; дорослим по 1 мл готової суспензії 3 рази на день. ЛАЦИДОКАП можна застосовувати одночасно з прийомом антибіотиків. Суспензію можна змішувати з молоком, водою, іншою рідиною або їжею. Не можна додавати у гаряче. Збовтувати пляшечку перед кожним вживанням.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів, які входять в склад продукту; тяжкі порушення імунної системи, такі як: СНІД, лімфома, довгострокове лікування кортикостероїдами;  алергічні реакції на сою, так як у процесі виробництва ЛАЦИДОКАП використовується соєвий протеїн. 

Побічні ефекти.

Не виявлені.

Пакування.

1 скляна пляшка у комплекті з 1 стіком та 1 піпеткою у картонній коробці.  

Умови зберігання та термін придатності.

Зберігати в сухому та недоступному для дітей місці при кімнатній температури (від 15 °С до 25 °С).

Термін придатності.

2 роки від дати виготовлення. Готову суспензію зберігати при кімнатній температурі (не вище 25 °С). Готова суспензія придатна до використання упродовж 25 діб.  Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Виробник(и).

СІІТ ХФС Ліквід СРЛ Віа Р Муррі, 55/57 20013 Магента (MI), Італія/ SIIT HFS Liquid SRL Via R Murri, 55/57 20013 Magenta (MI), Italy ; СІІТ срл Віа Арісто 50/60 20090 Трезано С.Н. (МІ), Італія/ SIIT srl Via Aristo 50/60 20090 Trezzano S.N. (MI), Italy для власників маркетингових прав: ФАРМЮНІОН БСВ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЛТД., Кипр та Ляльман Хелс Солюшинз Інк., Канада.Виробник:

ТОВ "Ворвартс Фарма"

Форма випуску:

Флакон
Copyright ©All rights reserved 2020