Залізо-активне Таблетки Еліт-фарм

Використання

Упаковка

таблетки 0.25 г, № 40, 80

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-36.30 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-35.50 грн./уп.
Кропивницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-34.95 грн./уп.
Львів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-35.50 грн./уп.
Харків-СІМЕЙНА АПТЕКА-43.24 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 таблетка містить: фумарат заліза (заліза активного — 15 мг), аспарагінат міді (міді — 0,05 мг), віт. Е — 5 мг, віт. В6 — 1 мг, віт. В9 — 100 мкг, віт. В12 — 1,5 мкг, віт. С — 30 мг, віт. А — 1666 МО.

Опис та дія:

Залізо є невід’ємним компонентом білків, основна функція яких — перенесення та зберігання кисню, а також ряду ферментів. Доставку кисню від легенів до тканин здійснює гемоглобін, що містить залізо у вигляді складної сполуки — гема. При нестачі заліза в організмі зменшується кількість гемоглобіну, що призводить до виникнення так званого кисневого «голодування» клітин і тканин — гіпоксії. При постійному недостатньому надходженні кисню розвивається анемія. Найпоширеніша анемія — залізодефіцитна анемія або недокрів’я, що виникає при недостатньому надходженні заліза в організмі або його втратах. І як наслідок — нестача кисню в клітинах і тканинах.

Від залізодефіциту страждає весь організм: серйозні порушення відбуваються в діяльності серцево-судинної, дихальної, імунної та нервової систем. Особливо страждають захисні функції організму. Наприклад, діти з недокрів’ям у 3 рази більше хворіють на ГРЗ, у 2 рази — на кишкові інфекції, а сальмонельоз у них зустрічається в 20 разів частіше, ніж у дітей з нормальним вмістом заліза в крові. Анемія під час вагітності може стати причиною безлічі серйозних ускладнень: викиднів, передчасних пологів, слабкості пологової діяльності, внутрішньоутробних вад розвитку і навіть смерті плоду.

Залізо є необхідним для правильного метаболізму вітамінів групи В, сприяє зростанню та зміцненню імунітету, підвищує толерантність до навантажень. Джерелом заліза для організму людини є натуральні продукти: свиняча печінка, яловичі нирки, серце та печінка, не просіяне борошно, сирі молюски, сушені персики, червоне м’ясо, яєчні жовтки, устриці, горіхи, боби, спаржа, чорна патока, вівсяне молоко.

Основою препарату «Залізо Активне» є органічна форма заліза — фумарат, що містить залізо у вигляді гема, тобто в тій самій формі, в якій воно входить до складу гемоглобіну крові.

Надходження ДД «Залізо Активне» в організм здійснюється у вигляді комплексної сполуки (гема), без утворення вільних іонів заліза та за участю білків-переносників.

Властивості добавки:

 • всмоктування ДД «Залізо Активне» здійснюється білками-переносниками, активність яких залежить від рівня гемоглобіну в організмі;
 • засвоєння фумарата заліза в десятки разів краще, ніж засвоєння інших форм заліза (13%);
 • ДД «Залізо Активне» не провокує окислювальні процеси в кишечнику, що призводять до пошкодження клітин і побічних клінічних ефектів, і демонструє високу безпеку та відмінну переносимість.

Щоб підвищити засвоєння заліза, склад препарату «Залізо Активне» збалансовано добавками міді в органічній формі, вітамінів А, С і комплексом вітамінів групи В.

Рекомендації щодо застосування:

 • залізодефіцитна анемія, зокрема у вагітних жінок;
 • анемії іншої етіології;
 • менструальні розлади;
 • стани після втрати крові;
 • допоміжний засіб при інфекціях;
 • післяопераційний період;
 • вегетаріанські дієти;
 • період весняного авітамінозу.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим приймати 1 таблетку на добу під час вживання їжі. Ефективність досягається при прийомі курсами тривалістю від 1 до 3 місяців, 2–3 курси на рік.

Застереження при застосуванні:

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності:

24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.Виробник:

Еліт-фарм

Форма випуску:

Таблетки
Copyright ©All rights reserved 2020 Виданол